• Witamy na stronie internetowej naszej szkoły. Zachęcamy również do śledzenia szkolnego FB, gdzie także będziemy prezentować życie szkoły.
        • MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ

W sobotni poranek 09 kwietnia 2022 roku odbył się drugi mecz rozgrywany w ramach Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej. Na szkolnym boisku rywalizowali uczniowie klasy VIa oraz VIIa. Po zaciętym meczu lepszą drużyną okazali się uczniowie klasy szóstej, pokonali siódmoklasistów 4 do 1.

Reprezentanci klasy VI a: Piotr Zaturski (2 bramki), Jerzy Krupski (1 bramka), Gabriel Czerski, Gracjan Czerski, Krystian Wójcik.

• Zajęcia w ZUO

W dniu 01.04 uczniowie klasy 4a wraz z wychowawczynią Marzeną Skonieczną odwiedzili Zakład Utylizacji Odpadów. Młodzi ekolodzy dowiedzieli się co dzieje się z naszymi śmieciami, jak prawidłowo należy je segregować oraz co można z nich wyprodukować. Warsztaty zostały połączone ze zwiedzeniem zakładu. Uczniowie mieli okazję zobaczyć w jaki sposób przygotowane odpady są ładowane do firmy recyklingowej.

• MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ

Dnia 02.04.2022 roku odbył się pierwszy mecz piłki nożnej w ramach Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej. Rywalizowały ze sobą reprezentacje klasy VI a i VIII a.

Reprezentacja klasy VI a - Piotra Zaturski, Gracjan Czerski, Gabriel Czerski, Jakub Mieczkowski, Krystian Wójcik.

Reprezentacja klasy VIII a - Kacper Zaturski, Szymon Lipiński, Szymon Lewandowski, Gracjan Samborski, Hubert Kazaniecki, Dawid Rutkowski, Natalia Boćko.

• Sprzątanie lasu

Nowa galeria Sprzątanie lasu została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 19 marca Eko Odkrywcy z IVa pod opieką wychowawczyni Marzeny Skoniecznej, włączyli się do akcji – Bażantarnia w Twoich rękach – Sprzątanie lasu. Mając świadomość jak niekorzystny wpływ na naszą planetę mają śmieci postanowiliśmy zadbać o to, żeby ten piękny zakątek leśny na nowo odzyskał swój czysty wygląd.

• Angielski z Lingos

Klasa III a w tym roku szkolnym rozpoczeła przygodę z aplikacją Lingos. Dzieci utrwalają słówka z języka angielskiego poprzez interaktywne ćwiczenia. Najpiljniejsi uczniowie otrzymali dostęp do kont premium oraz certyfikaty!!!

Julka, Bruno i Gabryś serdecznie gratulujemy!!!

Zachęcamy do dalszej nauki w tym semestrze !!!

• Ferie na sportowo

Szanowni Państwo, infromujemy, iż w czasie ferii uczniowie naszej szkoły bedą mogli brać udział w zajęciach sportowych. Zachęcamy uczniów klas IV - VIII do udziału w zajęciach na hali zgodnie z poniższym harmonogramem:

Poniedziałek 24.01.2022 r. godz. 11.45-13.15

Środa 26.01.2022 r. godz.12.00-13.20

• Szkoła Demokracji

Z wielką radością informujemy, że zespół Szkoły Demokracji zrealizował kolejne wyzwanie! Tym razem pochyliliśmy się nad Regulaminem Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Stworzyliśmy nowy dokument, który będzie obowiązywał od II semestru. To bardzo ważny dokument dla całej społeczności uczniowskiej. Zawiera on m.in. ordynację wyborczą, która jest zgodna z zasadami i procedurami demokratycznymi. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z Regulaminem. Samorząd Uczniowski to MY - wszyscy uczniowie. Chcemy, żeby zdanie każdego ucznia było brane pod uwagę. Jeśli masz jakieś propozycje lub uwagi, czekamy na informację od Ciebie do 23.01. W razie potrzeby wprowadzimy zmiany.

• 30 finał WOŚP

Szanowni Państwo, zapraszamy na stronę szkolnego facebook'a (link), na której od 17 do 21 stycznia można licytować wystawione przedmioty. Ponadto, we wtorek odbędzie się kiermasz przedmiotów, w środę - kiermasz ciast, a w czwartek - loteria. Pomagamy jak możemy!

• Wyniki międzyświetlicowego konkursu

Rozstrzygnięto międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Święty Mikołaj kocha wszystkie dzieci”. Każda praca były przepiękna i starannie wykonana. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie i o pomoc poprosiła wychowanków świetlicy. Wspólnie przyznaliśmy trzy pierwsze miejsca.

W kategorii klas I, praca ROKSANY ze Szkoły Podstawowej nr 9 zdobyła najwięcej głosów. W kategorii klas II zwyciężyła EMILIA ze Szkoły Podstawowej nr 18, natomiast wśród klas III wygrała praca ZOSI, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 9.

• Szkolny TikTok

Z radością chcemy Was poinformować, że nasz zespół ze Szkoły Demokracji zrealizował pierwsze wyzwanie! Nasze zadanie polegało na stworzeniu nowego uczniowskiego środka przekazu informacji. Postanowiliśmy zaryzykować i wybraliśmy aplikację, która bije rekordy popularności wśród młodych ludzi. Stworzyliśmy szkolnego TikToka: sp8_elblag

Piątek 17.05.2024

• Warto zajrzeć