• Angielski z LEGO

• Uczniowie klasy IVa rozwijali umiejętności logicznego i analitycznego myślenie dzięki pracy metodą LEGO-logos, a w dodatku poszerzali słownictwo angielskie związane z domem. To świetny przykład łączenia nauki i zabawy. Uczniowie świetnie się bawili tworząc dom przyszłości.

• Zajęcia przyrodnicze w listopadzie

• Podczas zajęć przyrodniczych, w ramach Akademii Wzorowej Edukacji, uczniowie klasy IVa dowiedzieli się co pokazujemy na planach,  jak czytać plan i mapę, co to jest skala. Orientowali plan za pomocą kompasu.  Zdobytą wiedzę wykorzystali uczestnicząc w grze „Poznaj Elbląg”.

• Zajęcia przyrodnicze w październiku

• Podczas zajęć przyrodniczych w miesiącu październiku uczniowie mieli okazję poznać składniki przyrody ożywionej, nieożywionej oraz wytwory pracy człowieka. Wszystko to miało miejsce podczas wycieczki w okolice szkoły. Podsumowaniem było wykonanie quizów na platformie learningapps.

Na kolejnych zajęciach uczniowie  poznawali źródła informacji przyrodniczych. Prowadzili obserwacje, wykonywali doświadczenia. Dowiedzieli się jak ważna jest instrukcja doświadczenia krok po kroku. Podsumowaniem zajęć  było wykonanie quizów na platformie learningapps.