• Rozstrzygnięcie konkursu bibliotecznego dla klas I – III

• Z ogromną przyjemnością ogłaszam wyniki konkursu bibliotecznego

pt. „ Świąteczna ilustracja”, promującego czytelnictwo wśród uczniów.

I miejsce zdobyła Zuzanna Kulwicka , kl. II a

II miejsce zdobyła Lena Kudlik, kl. II a

III miejsce zdobyła Zuzanna Pliszka, kl. II a

Zwyciężczyniom serdecznie gratuluję i zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w kolejnych konkursach bibliotecznych.

• Szkolny TikTok

• Z radością chcemy Was poinformować, że nasz zespół ze Szkoły Demokracji zrealizował pierwsze wyzwanie! Nasze zadanie polegało na stworzeniu nowego uczniowskiego środka przekazu informacji. Postanowiliśmy zaryzykować i wybraliśmy aplikację, która bije rekordy popularności wśród młodych ludzi. Stworzyliśmy szkolnego TikToka: sp8_elblag

Dlaczego TikTok?

Chcemy porozumiewać się w ciekawy i nowoczesny sposób, dotrzeć do dużej grupy osób, a ponadto rozwijać swoją kreatywność, przełamywać bariery i doskonalić swoje umiejętności cyfrowe.

Na koncie będziemy zamieszczać najważniejsze, aktualne informacje dotyczące działalności Samorządu Uczniowskiego. W komentarzach pod filmami czekamy na Wasze opinie, pomysły, propozycje.

RAZEM znaczy LEPIEJ!

Bądźcie z nami

Szkolny TikTok

sp8_elblag

Zostaw ❤, ➕ i skopiuj link

• Konkurs biblioteczny dla uczniów klas I-III

• Biblioteka szkolna ogłasza dla Was konkurs pt. „Świąteczna ilustracja”. Celem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej (dowolną techniką) o tematyce świątecznej, której bohaterami będą postacie z bajek. Gotową i podpisaną pracę przynieście do biblioteki do dnia 15 grudnia. Czekają atrakcyjne nagrody !!!!

• Konkurs biblioteczny dla uczniów klas IV-VIII

• Biblioteka szkolna ogłasza konkurs literacki pt. „ Moja bajka dla Ciebie”. Celem konkursu jest napisanie autorskiej bajki dla najmłodszych uczniów. Pracę można przesłać mi przez Librusa lub wydrukować i przynieść do biblioteki do dnia 15 grudnia. Prace zwycięzców zostaną umieszczone na stronie szkoły. Czekają atrakcyjne nagrody

• Zbiórka dla Lilianki

• Dnia 30 listopada br. w naszej szkole odbyła się akcja Samorządu Uczniowskiego "Pomóżmy Lilianie". Dziękujemy wszystkim, zarówno rodzicom jak i uczniom oraz pracownikom szkoły za włączenie się do akcji na rzecz ratowania zdrowia małej Liliany. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy 679 zł.

• Spotkanie z policjantem

• W dniu 29 listopada uczniowie klas V - VIII wzięli udział w spotkaniu on-line pt.: "Odpowiedzialność prawna osób nieletnich w odniesieniu do zdarzeń motywowanych uprzedzeniami" zorganizowanego w ramach projektu pn. "Czy wiesz, że możesz mówić nie...".

Więcej na temat treści spotkania można przeczytać tutaj.